• Začiatok školského roka 2022/2023

• Školský rok 2023/2024 začneme slávnostným zahájením v pondelok 04. 09. 2023 o 9.00 pred hlavným vchdom do budovy školy.
          V úvode - tak ako každý rok - si po privítaní predstavíme triedy, vyučujúcich a organizáciu vyučovania v najbližších dňoch.
          (V prípade nepriaznivého počasia sa presunieme do tried).

Prpomíname rodičom žiakov (príp. starším žiakom), ktorí budú chodiť na obedy, aby v pondelok 04.09.2023 prihlásili svoje deti u vedúcej šk. jedálne (vchod zboku od kuchyne).

Prváci spolu so svojimi rodičmi pôjdu po slávnostnom zahájení do školy, kde im ich pani učiteľky ukážu triedy, kde sa budú učiť, oboznámia ich so základnými informáciami organizácie vyučovania v najbližších dvoch týždňoch. Zároveň sa stretnú aj s pani vychovávateľkami, ktoré im odovzdajú informácie o fungovaní ŠKD (pre tých, ktorí budú navštevovať školský klub).

Vyučovanie začína od utorka 05.09.2023. V tento deň budú triednické hodiny - žiaci sa budú oboznamovať so školským poriadkom, prevezmú si učebnice na daný školský rok, budú sa venovať triednym aktivitám.

Vyučovanie podľa rozvrhu začne od stredy 06.09.2023.

Žiaci, ktorí ešte nemajú edupage konto (prváci, noví žiaci) obdržia prihlasovacie meno a heslo v utorok/stredu počas vyučovania od triedneho učiteľa.

Školské pomôcky, ktoré je potrebné zaobstarať do jednotlivých ročníkov, si môžete staihnuť tu.

Dokumenty na stiahnutie:

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti