• Konzultácie s učiteľmi

• Milí rodičia,

v prípade potreby môžete konzultovať so všetkými učiteľmi i odbornými zamestnancami našej školy.

V prvom rade je dobré kontaktovať triedneho učiteľa a prediskutovať s ním problém alebo otázku, ktorú potrebujete riešiť. Triedny učiteľ vám vie pomôcť pri sprostredkovaní komunikácie s vyučujúcim ktoréhokoľvek predmetu.

V prípade ťažkostí v konkrétnych predmetoch je vhodné potom konzultovať priamo s učiteľom, ktorý vyučuje vaše dieťa.

Konzultácie s triednymi učiteľmi ako aj učiteľmi všetkých predmetov prebiehajú elektronicky, telefonicky či osobne, záleží od vzájomnej dohody učiteľa s rodičom.

E-mailové kontakty na všetkých učiteľov nájdete na našej stránke v sekcii: O škole - zamestnanci - učitelia ZŠ.

Osobnú konzultáciu vzhľadom na bezpečnosť žiakov a zamestnancov školy je vhodné si vopred dohodnúť mailom alebo telefonicky. V dohodnutý čas príde pedagogický zamestnanec alebo odborný zamestnanec po vás do priestoru vestibulu alebo pred budovu školy a odvedie vás do svojho kabinetu. Po ukončení konzultácie vás opätovne odprevadí von z budovy.
          Prosíme vás o rešpektovanie zákazu vstupu a pohybu po budove školy bez sprievodu zamestnanca školy.

Komunikovať mailom či telefonicky môžete kedykoľvek po dohode s učiteľom. Žiadame vás o rešpektovanie  vyučovacieho času a  osobného voľna našich zamestnancov.

Ďakujeme.