• Burza detského oblečenia a hračiek

• PODMIENKY PREDAJA NA BURZE DETSKÉHO OBLEČENIA A HRAČIEK

1. Burzu organizuje Materská škola Veľké Leváre. Organizačne a technicky ju zabezpečujú učiteľky MŠ a zástupkyne Rodičovského združenia pri ZŠ s MŠ.

2. Materská škola si nárokuje na 15% zo sumy predaných vecí. Z týchto prostriedkov budú financované aktivity a pomôcky pre deti v našej MŠ.

3. Veci určené na predaj preberáme od pondelka (15.10.)  do stredy (17.10.) v čase 9.00-12.00 alebo 15.00-17.00 hod.  priamo v MŠ . V inom čase, prosíme , nerušiť, prebieha edukačný a oddychový proces v triedach.

4. Predávajúci si veci ocení, označí, zapíše do formulára (formulár je dostupný v MŠ) a odovzdá. Na požiadanie zašleme formulár na mailovú adresu predávajúceho.

5.V prípade, že si predávajúci neocení veci alebo nespíše kompletný formulár (zoznam) vecí na predaj, alebo príde k strate v dôsledku nedostatočného a nestabilného označenia vecí, Materská škola  nezodpovedá za straty a vyplatí len sumu za predané veci, ostatné veci vráti bez nároku na reklamáciu.

6. Predávané veci musia byť čisté, zdravotne nezávadné, musia plniť svoju funkciu resp.byť nositeľné/použiteľné na svoj účel! Ak ponúkate na predaj súpravy pozostávajúce z viacerých kusov, všetky časti súpravy musia byť označené a spolu ZOPNUTÉ! Materská škola si vyhradzuje právo neprijať na predaj tie veci, ktoré nespĺňajú uvedené podmienky.

7. Predávajúci je povinný si vyzdvihnúť peniaze a veci z predaja v sobotu po telefonickom  dohovore po konaní burzy, alebo v pondelok v čase prevádzky MŠ.

8. V prípade, že si predávajúci nepríde prevziať peniaze a nepredaný tovar v lehote podľa bodu 7., bude mu účtovaný poplatok – úložné 2 € za každý započatý týždeň. Ak si peniaze alebo veci predávajúci neprevezme ani do 2 mesiacov od konania burzy, prepadajú tieto v prospech materskej školy.

Ako má vyzerať štítok na veciach.

Štítky musia byť pripevnené tak, aby sa neoddelovali/nestrácali.

Nepoužívajte, prosím, klasické špendlíky. Nedržia a sú nebezpečné.