• Hodnotenie pri dištančnom vzdelávaní

Žiaci sú hodnotení za svoju prácu počas dištančného vzdelávania známkou. Súčasťou známky môže byť slovný komentár (čo bolo v práci dobré, v čom je potrebné sa zlepšiť, ...).

Súčasťou hodnotenia je:

• hodnotenie kvality práce, správnosti vypracovaných úloh,
          • odovzdávanie úloh včas,
          • aktivita žiaka (zapájanie sa do činností, komunikácia s učiteľom),
          • zodpovedný prístup k učeniu (pripájanie sa na online hodiny načas, ...).

V prípade neplnenia si školských povinností (nezúčastňovanie sa vyučovania bez ospravedlnenia, neodovzdávanie úloh, nedodržiavanie pokynov a termínov)

• 1x vyučujúci upozorní žiaka na neplnenie si povinností,
          • 2x vyučujúci upozorní triedneho učiteľa, ktorý kontaktuje rodiča,
          • 3x žiakovi je udelená poznámka do elektronickej žiackej knižky.

Pri 3 a viacerých poznámkach za neplnenie si povinností bude žiak po návrate do školy preskúšaný.

Po návrate k bežnému spôsobu vyučovania ( v škole) budú žiaci preskúšaní kontrolným testom z učiva, ktoré bolo prebrané počas dištančného vzdelávania na zistenie miery získaných vedomostí.