• Školské potreby

• Vážení rodičia,

je čas opäť začať pomýšľať na školu a pripraviť svojim deťom všetko, čo budú potrebovať na jej úspešné zvládnutie. Prosíme vás, aby ste svojmu dieťaťu pripravili školské pomôcky podľa zoznamu a aby ste celý školský rok dbali o to, aby vaše dieťa malo každý deň v poriadku pripravené všetko, čo do školy potrebuje, a v takom stave, aby mohlo nerušene pracovať zároveň so svojimi spolužiakmi. Školskú tašku, zošity, peračník, zrkadielko a žiacku knižku si otvorte a skontrolujte každý deň.
          Prosíme, aby ste svojmu dieťaťu, žiakovi 1. stupňa, do školy kúpili kvalitné prezuvky – otvorené ortopedické sandálky s pevnou pätou, nie crocsy, nie zatvorené papučky, nie tenisky.
          Pre svoje dieťa, žiaka 2. stupňa, kúpte na prezutie kvalitné ortopedické otvorené šľapky – nie crocsy, nie tenisky, nie gumenú ani plastovú obuv. Vaše deti vám za zdravé nohy neskôr poďakujú.
          Upozorňujeme, že permanentné centrofixy nie sú na zozname školských pomôcok – školský poriadok zakazuje nosiť ich do školy. Rovnako tak sú v škole zakázané mobily – žiaci vo vyšších ročníkoch potrebujú kalkulačku, používať kalkulačku v mobile nie je v škole dovolené.

Tešíme sa na spoluprácu.