• Beseda so spisovateľom Braňom Jobusom

• 31.01.2018 20:17
      •
      • V utorok 21. novembra 2017 navštívil našu školu spisovateľ, hudobník a spevák Branislav Jobus. Na stretnutie s ním sa tešili tretiaci a štvrtáci. A veru, bolo sa na čo tešiť! Okrem zaujímavého rozprávania o tom, ako vznikajú knihy a kde sa rodia príbehy, každá postavička ožila aj v pútavých a vtipných pesničkách. Nejeden žiak či pani učiteľka dostali chuť knihu hneď chytiť do rúk a zistiť, ako to bolo ďalej.
        Pán spisovateľ rozdával podpisy i dobrú náladu a kto chcel, mohol si nejakú knižku i kúpiť. Aj v našej školskej knižnici si našli miesto ďalšie pokračovania príbehov o muflónovi Ancijášovi, najmilšej postavičke pána Jobusa. A my sa tešíme, že sa s ním opäť niekedy stretneme – ak nie naživo, tak aspoň v jeho veselých knižkách.